Zpět

Reference

Technika

Pro projektování bezpečné automatizace využíváme CAE systém EPLAN Electric P8. Systémy řízení a celé produktové portfolio v oblasti průmyslové automatizace fy Siemens a Rockwell Automation patří mezi preferované u zákazníků na celém světě. Projektujeme a zprovozňujeme roboty FANUC nebo KUKA.

Cílový zakazník

Cílovými zákazníky společnosti Taurid Ostrava s.r.o. jsou renomované výrobní společnosti v automobilovém, elektrotechnickém, farmaceutickém, hutnickém a strojírenském průmyslu. TAURID realizuje ročně mnoho desítek projektů, a to buď napřímo anebo ve spolupráci s projekčními organizacemi a dodavateli technologických zařízení a celků. Firmě se daří nabízet služby pro cílové zákazníky v Česku, v Evropě i ve světě.

Projekty

Jsme hrdí na tisíce úspěšně realizovaných zakázek. A téměř vždy jsou to zakázky komplexní, zahrnující celé portfolio nabízených služeb v oblasti elektro, bezpečné automatizace a robotizace.  Vybrali jsme jen některé z nich; při osobním setkání Vám rádi představíme realizované zakázky podle oboru vašeho podnikání či řešení konkrétní úlohy.